Testimonials

Wybór JC Tłumaczenia to gwarancja współpracy z wykwalifikowaną kadrą specjalistów zorientowanych na potrzeby klienta. Warto także zwrócić uwagę na elastyczność i kompetencje pracowników biura tłumaczeń.

Fundacja Tranzyt

Mieliśmy niewątpliwą przyjemność wielokrotnie współpracować z panem Jakubem, zarówno przy tłumaczeniach pisemnych, jak i symultanicznych. Podczas wszystkich realizowanych zleceń firma JC Tłumaczenia wykazywała się dużym zrozumieniem naszych potrzeb, potrafiła pracować pod presją czasu, zachowując przy tym najwyższe standardy.

FlowEvents

Pan Jakub Chudy wywiązał się ze swej roli tłumacza w sposób wysoce profesjonalny, rzetelny oraz dokładny. Ponadto, co zauważyli również uczestnicy szkolenia, pan Jakub był doskonale przygotowany oraz zaznajomiony ze specyficzną terminologią z pogranicza psychoterapii, neurobiologii, psychologii oraz seksuologii.

Ośrodek Terapii Uzależnienia I Współuzależnienia "Radzimowice"

Podczas realizacji zlecenia pan Jakub Chudy wykazał się profesjonalizmem oraz dużymi kompetencjami językowymi. W związku z powyższym polecam pana Jakuba jako rzetelnego i godnego polecenia tłumacza ustnego.

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Jakość tłumaczenia szkolenia dotyczącego zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej pod każdym względem spełniała standardy profesjonalizmu. Precyzja, zrozumienie zagadnień oraz dykcja nie pozostawiały nic do życzenia.

AGCO Sp. z o.o.

Jako tłumacz języka angielskiego pan Jakub Chudy wykazał się ogromnym zaangażowaniem na każdym etapie realizacji zlecenia oraz wysokiej klasy kompetencjami językowymi. W związku z tym, z pełną odpowiedzialnością mogę polecić go jako rzetelnego i profesjonalnego tłumacza ustnego.

ILS Agencja Tłumaczeń

Z przyjemnością mogę polecić usługi pana Jakuba Chudego jako wyspecjalizowanego tłumacza i znawcę języka angielskiego. Gotowe tłumaczenie scenariusza w sposób idealny odzwierciedla pełną skomplikowanych sformułowań treść anglojęzycznego oryginału.

Poznan Film Commission

Podczas negocjacji biznesowych pan Jakub wykazał się aktywnością, zaangażowaniem oraz dużymi umiejętnościami językowymi z zakresu tłumaczenia zagadnień związanych z techniką budowlaną. Poza tym charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą w kontaktach z kontrahentami.

HAUSBUD Sp. z o.o.

Biuro JC Tłumaczenia wykonało dla nas tłumaczenie pisemne materiałów promocyjnych i informacyjnych. Tłumacze wykazali się wysokimi kompetencjami językowymi, dobrą znajomością tematyki oraz terminowością wykonania zlecenia.

ComPress S.A.

Tłumaczenie spotkało się z pozytywnym odbiorem mówców i uczestników. Doceniamy solidne przygotowanie merytoryczne oraz profesjonalną organizację tłumaczenia. Dzięki sprawnemu tłumaczeniu uczestnicy konferencji mogli swobodnie komunikować się i w pełni skorzystać z warsztatów.

Fundacja Firmy Rodzinne i FBN Poland

Przygotowanie pana Jakuba do tematu oraz precyzyjny sposób wysławiania wzbudziły nasze uznanie. Wielokrotnie pomógł nam nawet na poziomie sformułowania problemu. W imieniu własnym i Zespołu chciałem podziękować za wyjątkowo owocną współpracę.

AA-RM/SPL-CG